İŞTE EVLİLİK REKORTMENİ ÜNLÜLER...

2009-08-25 04:04:00
Evlilik rekortmeni ünlüler 2

GÖNÜL YAZAR: 6 KEZ EVLENDİ - SEVİLEN SANATÇI 1954'TE 14 YAŞINDA YAŞINI MAHKEMEYLE 18'E YÜKSELTTİ VE 32 YAŞINDAKİ NECDET YAZAR'LA EVLENDİ. YAZAR'IN KENDİSİNDEN 27 YAŞ BÜYÜK İKİNCİ EŞİ İSE BEDİİ ÇAPA OLDU. YAZAR 1963'TE BEBEK YÜZLÜ JÖN ÖZDEN ÇELİK'E AŞIK OLDU VE ÜÇÜNCÜ EVLİLİĞİNİ YAPTI. SANATÇI DAHA SONRA GALATASARAY'IN ÜNLÜ FUTBOLCUSU METİN O K T A Y ' L A 1964'TE EVLENDİ. TAŞ BEBEK 1972'DE İŞADAMI ERCAN AKIN İLE GİZLİCE EVLENEREK HERKESİ ŞAŞIRTTI VE SONRA YİNE BOŞANDI. YAZAR 1979'DA İSE KENDİSİNDEN YAŞÇA ÇOK KÜÇÜK OLAN SİNAN BİRSEL İLE YENİ BİR EVLİLİK YAPTI. BU EVLİLİK İSE BİR YIL SÜRDÜ. SON EVLİLİĞİ İSE 1997'DE FAHRETTİN AKÇINAR İLE OLDU. ÇİFT, 7 AY SONRA BOŞANDI.

Evlilik rekortmeni ünlüler 4

M. ALİ ERBİL: 5 KEZ EVLENDİ - ÜNLÜ ŞOVMEN İLK EVLİLİĞİNİ MUHSİNE KAMİLOĞLU İLE YAPTI. BU EVLİLİKTEN İLK KIZI SEZİN DÜNYAYA GELDİ. ERBİL, MUHSİNE HANIM'DAN BOŞANDIKTAN BİR SÜRE SONRA YİNE AYNI KİŞİYLE EVLENDİ. ANCAK BİR SÜRE SONRA TEKRAR AYRILDILAR. ERBİL, ÜÇÜNCÜ KEZ NİKAH MASASINA MANKEN NERGİS KUMBASAR'LA OTURDU. İKİNCİ KIZI YASMİN DÜNYAYA GELDİ. ÜNLÜ SUNUCUNUN DÖRDÜNCÜ EŞİYSE KENDİSİNDEN 25 YAŞ KÜÇÜK ANKARALI EŞİ SEDEF ALTINTAŞ. 1.5 YIL SÜREN BİR EVLİLİK OLDU. ERBİL'İN SON EŞİYSE TUĞBA COŞKUN ERBİL. İKİLİNİN ALİ SADİ ERBİL ADINDA BİR OĞULLARI VAR.

Evlilik rekortmeni ünlüler 5

SEZEN AKSU: 4 KEZ EVLENDİ - İLK EVLİLİĞİNİ HASAN YÜKSEKTEPE İLE YAPTI. DAHA SONRA ENGİN AKSU İLE NİKAH MASASINA OTURDU. ŞÖHRETE İLK ADIM ATTIĞI GÜNLERDE YAPILAN BU EVLİLİK DE FAZLA UZUN SÜRMEZ. MİNİK SERÇE ÜÇÜNCÜ EVLİLİĞİNİ 1980'DE SİNAN ÖZER'LE GERÇEKLEŞTİRDİ. BİR YIL SONRA DA, BU EVLİLİĞİN MEYVESİ OLAN MİTHATCAN DOĞDU. AMA KENDİSİNE OĞUL VERDİĞİ BU EVLİLİĞİ DE 3 YIL SÜRDÜ. SEZEN SON KEZ 1993'TE GAZETECİ AHMET UTLU'YLA EVLENDİ. ANCAK KISA BİR SÜRE SONRA ONDAN DA AYRILDI.

Evlilik rekortmeni ünlüler 6

ADNAN ŞENSES: 6 KEZ EVLENDİ - ÜNLÜ SANATÇI İLK EVLİLİĞİNİ, 1961'DE KENDİSİNDEN YAŞÇA BÜYÜK SUZAN YAKAR'LA YAPTI. İKİLİ 1963'TE BOŞANDI. 1964'TE MERAL TUNALI İLE EVLENDİ. DÖRT YIL SÜREN BU EVLİLİKTEN ARZUM ADLI BİR KIZI OLDU. ARDINDAN, AYTEN KAHRAMAN'LA NİKAH MASASINA OTURDU, BU EVLİLİK DE BİTTİ. DÖRDÜNCÜ EVLİLİĞİNİ LONDRA'DA, CHRİSTİNE ADLI BİR İNGİLİZ KIZIYLA YAPTI. SONUÇ YİNE FİYASKO OLDU. 1984'TE BEŞİNCİ NİKAHINI HAYAL DEVRAN'LA KIYDI, 6 AY SONRA TEK CELSEDE BOŞANDI. ADNAN ŞENSES'İN ŞİMDİKİ EŞİ 1990'DA NİKAH MASASINA OTURDUĞU LALE HANIM...

Evlilik rekortmeni ünlüler 7

SEDA SAYAN: 5 KEZ EVLENDİ - SEDA SAYAN’IN İLK KOCASI, SARIYERLİ FUTBOLCU RIDVAN KILIÇ. 1987'DE EVLENDİLER. 6 AY SONRA AYRILDILAR. SAYAN, İKİNCİ EVLİLİĞİNİ YİNE FUTBOLCU OLAN SİNAN ENGİN'LE 1990'DA YAPTI. 1 YIL İÇİNDE OĞLU OĞULCAN DÜNYAYA GELDİ, 5 YIL İÇİNDE BOŞANDILAR. ÜÇÜNCÜ EVLİLİĞİNİ 1998’DE SONER YAPCACIK'LA YAPTI. KISA SÜRE SONRA BU EVLİLİĞİNE DE NOKTAYI KOYAN SAYAN, DÖRDÜNCÜ KEZ NİKAH MASASINA İŞADAMI TUNCAY KIRATLI İLE OTURDU. 7 AY SONRA BU İLİŞKİSİNİ DE BİTİREN SANATÇI, BEŞİNCİ KEZ GÖKHAN ŞÜKÜR'LE EVLENDİ. İKİLİ ÇABUK AYRILDI.

11921
0
0
Yorum Yaz